Przedstawiamy projekt ogrodu, który wykonaliśmy w ostatnim czasie.

Jest to projekt niewielkiego ogrodu położonego w Warszawie w dzielnicy Wawer. Jest to projekt w nowoczesnej geometrycznej formie niewielkiego ogrodu wnętrza.

 

Od początku, podstawowym założeniem było odejście od typowego modelu ogrodu. Wnętrze ogrodu zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby zapewnić użytkownikom swobodne dysponowanie jego przestrzenią. Miejsce zazwyczaj zarezerwowane dla trawnika zajmie drewniany taras. Drewno jest przyjaznym i praktycznym materiałem, a jego powierzchnię można w dowolny sposób aranżować. Takie rozwiązanie pozwoliło na wykorzystanie tego miejsca w sposób w pełni funkcjonalny. Ostatecznie to właściciel ogrodu zdecyduje, czy na tarasie mają pojawić się meble ogrodowe, leżak, czy też ma ona pozostać niczym nie zakłócona – wszystko w zależności od potrzeby w danej chwili. Taras zamknięty w obrysie koła, wykonany z gładkiej deski z modrzewia syberyjskiego połączony jest z salonem domu wyspą z wysokiej jakości kostki betonowej.

 

Typowe panelowe ogrodzenie zastąpione zostały dekoracyjnym białym deskowaniem. Zarówno kolor jak i kierunek deskowania sprawiają, że ogród wygląda na bardziej przestrzenny niż jest w rzeczywistości.

Ten projekt osadzony jest w estetyce nowoczesnej, złagodzonej starannie dobraną kompozycją z roślin. W roli głównej wystąpią kwitnące hortensje, różaneczniki, nieco egzotycznie wyglądający klon palmowy i wieloletnie byliny.

Zapraszamy do obejrzenia wizualizacji…

Sprawdź pozostałe projekty

Projekt ogrodu Warszawa Wesoła

Projekt ogrodu Warszawa Wesoła ...

Projekt ogrodu Warszawa Mokotów 2018

Potrzeba gruntownej przebudowy tego ogrodu zrodziła się w wyniku rozbudowy i remontu domu. Budynek pochodzi z drugiej połowy lat 60 ...

Projekt ogrodu – Warszawa Mokotów

Oto kolejny projekt ogrodu przydomowego na Mokotowie, tym razem naszym zadaniem było przygotowanie projektu ogrodu nowoczesnego, geometrycznego i niewymagającego.  Ogród ...

Projekt ogrodu w Warszawa – Wawer

Przedstawiamy projekt ogrodu, który wykonaliśmy w ostatnim czasie.Jest to projekt niewielkiego ogrodu położonego w Warszawie w dzielnicy Wawer. Jest to ...

projektowanie ogrodów (wyceny, terminy, spotkania)
realizacje projektów

502 702 508
ogrody[@]terradesign.pl
projektowanie ogrodów, wizualizacje 3d, nawadnianie ogrodów, tarasy drewniane, tarasy kompozytowe,Adres do korespondencji:

TERRADESIGN
Izabela 23h
05-462 Wiązowna
502 702 508

k/ Warszawy
mazowieckie

Nasze usługi świadczymy głównie:
Sulejówek, Zakręt, Wiązowna, Stara  Miłosna, Wesoła, Halinów, Wawer, Anin, Warszawa