Zakładanie ogrodów


zakładanie ogrodów

Zakładanie ogrodów – realizacja projektów ogrodów

Reazlizacją projektów ogrodów zajmujemy się od kilkunastu lat. Pracujemy w oparciu o aranżacje własne oraz projekty przygotowane przez inne pracownie. Wieloletnie empiryczne zdobywanie wiedzy, a co za tym idzie bogate doświadczenie, daje nam komfort swobodnej pracy oraz łatwość w znajdowaniu i łączeniu sprawdzonych i nowoczesnych rozwiązań. Zdobyte doświadczenie w zakładaniu ogrodów narzuca wielopłaszczyznowe i kompleksowe podejście do każdego projektu i realizacji ogrodu.

Ogrody są dla nas rodzajem żywego systemu, w którym każdy element służy pozostałym, dlatego tak bardzo istotna jest należyta uwaga poświęcona każdej jego części.

Wykonujemy wszystkie prace na każdym etapie zakładania ogrodu. Nasze realizacje 
rozpoczynają się od podstawowych czynności związanych z przygotowaniem terenu pod inwestycję aż do osiągnięcia efektu końcowego. W sposób racjonalny i sprawny pracujemy, wykorzystując najwyższej jakości materiały i rośliny, które czynią oferowane przez nas zakładanie ogrodów w pełni profesjonalnie przeprowadzoną usługą. Z najwyższą dbałością o szczegóły oraz satysfakcję klienta jesteśmy w stanie uwzględnić każdy indywidualny warunek, czy sugestię. Tym oto sposobem oraz dzięki zaufaniu klientów z dzielnic Warszawa Wesoła oraz Warszawa Wawer, a także miejscowości Sulejówek, Otwock i Józefów, którzy dotychczas skorzystali z naszych usług, nasza działalność rodzinna jest już z Państwem od niemal 100 lat!

W ramach zakładania ogrodów dla naszych klientów z Warszawy (dzielnic Wawer i Wesoła) oraz Józefowa, Sulejówka i Otwocka, gwarantujemy:

◦ przygotowanie i niwelacje terenu
◦ montaż instalacji odwadniających, nawadniania ogrodu i oświetlenia w ogrodzie
◦ budowa tarasów drewnianych i małej architektury ogrodowej
◦ budowa nawierzchni – ścieżki ogrodowe, podjazdy, murki oporowych,
◦ wykonywanie nasadzeń, przesadzanie roślin i przebudowy ogrodu,
◦ zakładanie trawników sianych, z rolki oraz metodą hydrosiewu
◦ zapewniamy dostarczenie niezbędnych materiałów do założenia ogrodu w trakcie realizacji,

zakładanie ogrodów warszawa
zakładanie ogrodów przydomowych warszawa

projektowanie ogrodów (wyceny, terminy, spotkania)
realizacje projektów

502 702 508
ogrody[@]terradesign.pl
projektowanie ogrodów, wizualizacje 3d, nawadnianie ogrodów, tarasy drewniane, tarasy kompozytowe,Adres do korespondencji:

TERRADESIGN
Izabela 23h
05-462 Wiązowna
502 702 508

k/ Warszawy
mazowieckie

Nasze usługi świadczymy głównie:
Sulejówek, Zakręt, Wiązowna, Stara  Miłosna, Wesoła, Halinów, Wawer, Anin, Warszawa