Przedstawiamy projekt ogrodu, który wykonaliśmy w ostatnim czasie.

Jest to projekt niewielkiego ogrodu położonego w Warszawie w dzielnicy Wawer. Jest to projekt w nowoczesnej geometrycznej formie niewielkiego ogrodu wnętrza.

 

Od początku, podstawowym założeniem było odejście od typowego modelu ogrodu. Wnętrze ogrodu zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby zapewnić użytkownikom swobodne dysponowanie jego przestrzenią. Miejsce zazwyczaj zarezerwowane dla trawnika zajmie drewniany taras. Drewno jest przyjaznym i praktycznym materiałem, a jego powierzchnię można w dowolny sposób aranżować. Takie rozwiązanie pozwoliło na wykorzystanie tego miejsca w sposób w pełni funkcjonalny. Ostatecznie to właściciel ogrodu zdecyduje, czy na tarasie mają pojawić się meble ogrodowe, leżak, czy też ma ona pozostać niczym nie zakłócona – wszystko w zależności od potrzeby w danej chwili. Taras zamknięty w obrysie koła, wykonany z gładkiej deski z modrzewia syberyjskiego połączony jest z salonem domu wyspą z wysokiej jakości kostki betonowej.

 

Typowe panelowe ogrodzenie zastąpione zostały dekoracyjnym białym deskowaniem. Zarówno kolor jak i kierunek deskowania sprawiają, że ogród wygląda na bardziej przestrzenny niż jest w rzeczywistości.

Ten projekt osadzony jest w estetyce nowoczesnej, złagodzonej starannie dobraną kompozycją z roślin. W roli głównej wystąpią kwitnące hortensje, różaneczniki, nieco egzotycznie wyglądający klon palmowy i wieloletnie byliny.

Zapraszamy do obejrzenia wizualizacji…

Sprawdź pozostałe projekty

Projekt ogrodu Warszawa Wesoła

Projekt ogrodu Warszawa Wesoła ...
Czytaj Dalej

Projekt ogrodu Warszawa Mokotów 2018

Potrzeba gruntownej przebudowy tego ogrodu zrodziła się w wyniku rozbudowy i remontu domu. Budynek pochodzi z drugiej połowy lat 60 ...
Czytaj Dalej

Projekt ogrodu – Warszawa Mokotów

Oto kolejny projekt ogrodu przydomowego na Mokotowie, tym razem naszym zadaniem było przygotowanie projektu ogrodu nowoczesnego, geometrycznego i niewymagającego.  Ogród ...
Czytaj Dalej

Projekt ogrodu w Warszawa – Wawer

Przedstawiamy projekt ogrodu, który wykonaliśmy w ostatnim czasie.Jest to projekt niewielkiego ogrodu położonego w Warszawie w dzielnicy Wawer. Jest to ...
Czytaj Dalej

projektowanie ogrodów (wyceny, terminy, spotkania)
realizacje projektów

502 702 508
ogrody[@]terradesign.pl
projektowanie ogrodów, wizualizacje 3d, nawadnianie ogrodów, tarasy drewniane, tarasy kompozytowe,Adres do korespondencji:

TERRADESIGN
Izabela 23h
05-462 Wiązowna
502 702 508

k/ Warszawy
mazowieckie

Nasze usługi świadczymy głównie:
Sulejówek, Zakręt, Wiązowna, Stara  Miłosna, Wesoła, Halinów, Wawer, Anin, Warszawa