ochrona roślin

opryski, zwlaczanie szkodników, kretów, 
ochrona rośłin zwlacznie kretów

Skuteczna ochrona roślin czyli zastosowanie właściwych środków zapobiegania i leczenia chorób, to gwarancja dobrej kondycji twojego ogrodu. Dzięki fachowej opiece unikniesz często nieodwracalnych i kosztownych strat.

Dla naszych klientów przygotowujemy indywidualne programy ochrony roślin w ogrodzie na każdy nadchodzący sezon.

Działanie z wyprzedzeniem w zakresie zwalczania szkodników i chorób roślin, umożliwia stosowanie preparatów bezpiecznych dla ludzi i zwierząt i pozwala to zarazem na zminimalizowanie okresów karencji a więc wyłączenia ogrodu lub ograniczenia z użytkowania ogrodu


Staramy sie stosować ekologiczne, bezpieczne i małoinwazyjne metody zwlaczania szkodników i chorób roślin. Jednak nie w każdej sytuacji są to metody  wystarczająco skuteczne. Kiedy zachodzi taka potrzeba stosujemy skuteczne środki ochrony roślin przeznaczone do zwlaczania szkodnków i chorób roślin. Posiadamy niezbędne uprawnienia do profesjonalnego stosowania środków ochrony roślin zgodnie z ustawą o środkach ochrony roślin. Do walki ze szkodniakmi stosujemy opryski, fumigację, zamgławianie oraz szczepionki i pułapki.

Zajmujemy się również skutecznym zwlaczaniem kretów i gryzoni w ogrodach z zastosowaniem takich środków jak Greenphos, Quickphos, Polytanol.


realizacje    o nas     kontakt   
pielęgnacja ogrodów
wertykulacja trawników
wycinka drzew
cięcie krzewów
zwalczanie kretów
oferta
cennik usług


projektowanie ogrodów (wyceny, terminy, spotkania)
realizacje projektów

502 702 508
ogrody[@]terradesign.pl
zarządcy nieruchomości, wspólnoty mieszkaniowe

608 100 650
info[@]terradesign.pl
praca w TERRADESIGN

praca[@]terradesign.pl

Adres do korespondencji:

TERRADESIGN
Izabela 23h
05-462 Wiązowna
502 702 508

k/ Warszawy
mazowieckie