Galeria realizacji


Ogrody miejskie

Nieduże kameralne ogrody miejskie – w tej kategorii czujemy się najlepiej.

Ogrody

Niepowtarzalne pomysły na aranżacje ogrodów powstają z inspiracji ludźmi i przyrody.
Nasze aranżacje i projekty ogrodów łączą architekturę z otaczającą nas przyrodą i jej żywiołami.

Drewno w ogrodzie

Integralną częścią ogrodu są altany, płoty, bramki, kratki, trejaże, pergole, tarasy oraz meble i inne konstrukcje drewniane, a także kamienne. Nasze projekty i aranżacje są oryginalne, a jednocześnie w sposób naturalny wkomponują się w zieloną przestrzeń ogrodu.

Odpowiednio dobrany materiał, precyzyjne wykonanie i profesjonalne zabezpieczenie gwarantują dobry wygląd, trwałość i wygodę dla użytkowników przez lata.

Tarasy drewniane

Nasze projekty i aranżacje są oryginalne, a jednocześnie w sposób naturalny wkomponują się w zieloną przestrzeń ogrodu. Tarasy drewniane, których wykonania chętnie się podejmujemy, nie tylko perfekcyjnie wpisują się w aranżacje otoczenia, ale i nadają całości prestiżowego, eleganckiego i ciepłego klimatu zachęcającego do relaksu.

Odpowiednio dobrany materiał, precyzyjne wykonanie i profesjonalne zabezpieczenie gwarantują przez lata dobry wygląd, trwałość i wygodę dla użytkowników wykonanych przez nas tarasów drewnianych, czy też innych tego typu konstrukcji, jakie posiadamy w naszej ofercie. Na chwilę obecną obejmujemy zasięgiem swojej działalności mieszkańców Otwocka, Józefowa, Sulejówka oraz warszawskich dzielnic Wawer i Wesoła. Zapraszamy do kontaktu oraz do zapoznania się z galerią naszych dotychczasowych realizacji.


projektowanie ogrodów (wyceny, terminy, spotkania)
realizacje projektów

502 702 508
ogrody[@]terradesign.pl
projektowanie ogrodów, wizualizacje 3d, nawadnianie ogrodów, tarasy drewniane, tarasy kompozytowe,Adres do korespondencji:

TERRADESIGN
Izabela 23h
05-462 Wiązowna
502 702 508

k/ Warszawy
mazowieckie

Nasze usługi świadczymy głównie:
Sulejówek, Zakręt, Wiązowna, Stara  Miłosna, Wesoła, Halinów, Wawer, Anin, Warszawa